Welcome to Resource Zone.

Zgłaszanie stron, brak informacji

ngobs

New Member
Joined
Apr 13, 2012
Witam,

zgłosiłem u Państwa stronę już kilkukrotnie w kategorii World: Polski: Biznes: Budownictwo: Instalacje: Wodne i kanalizacyjne.

Śmiem twierdzić że zgłoszona strona jest jedną z lepszych które funkcjonowałyby w tej kategorii. Jest to ogólnopolski portal współpracujący z firmami które zawarte są w tej kategorii (i nie tylko) - ściśle branżowy. Strona systematycznie moderowana przez wysokiej klasy specjalistów, z pewnością bardziej odwiedzana niż inne strony w tej kategorii, bez żadnego forum i innych wpisów spamowych,nie posiadający żadnych błędów konstrukcyjnych, o treści o bardzo dużej użyteczności. W związku z tym mam pytanie - gdzie mogę zareklamować fakt że nie wiem dlaczego moja strona nie została przyjęta? bardzo mi zależy na umieszczeniu strony w Państwa katalogu, tymczasem nie dostałem żadnej odpowiedzi. Niegdyś funkcjonowało na stronie forum, ale z racji licznych wpisów spamowych zostało one wycofane, myślałem że może to było przyczyną...Rozumiem że redaktorzy nie są ludźmi przypadkowo dobranymi, jednakże jestem w stanie nawet dostosować stronę do Państwa kryteriów. Tym bardziej że nie widzę żadnych przesłanek które wpływałyby na to że strona jest gorsza niż którakolwiek inna znajdująca się w tej kategorii katalogu.


Liczę na pomoc.
 

Elper

Curlie Admin
RZ Admin
Joined
Sep 15, 2004
Witam,
Jeśli zgłosiłeś stronę internetową, skala czasu do przeglądu jest nieprzewidywalny, może to potrwać od kilku dni do kilku lat. Wszyscy jesteśmy wolontariuszami i zrobić to dla hobby.
Jeśli zwrócili się redaktor, opóźnienie jest również zmienne, ale zazwyczaj szybciej. Możemy sprawdzić status aplikacji redaktora ale nie na sugerowanych witryn.
Pozdrowienia
(Wykonane z Google Translate)
 

johnsilvek

Curlie Editor
Joined
Nov 9, 2011
Location
UK/PL
Witaj ngobs,
Na wstępie przepraszam, że tak długo musiałeś czekać na odpowiedź w rodzimym języku :)
ODP tworzone jest przez redaktorów-wolontariuszy, więc nie ma określonego terminu na rozpatrzenie danego zgłoszenia. Może to być od kilku dni do kilku lat. Jeśli kategoria, do której została dodana strona nie posiada aktywnego redaktora, to wszystkie zgłoszenia będą sprawdzane przez edytorów z kategorii nadrzędnych lub Meta/Catmodów.
Jeśli strona jest rzeczywiście dobra, to nie pozostaje Ci nic innego jak uzbroić się w cierpliwość - cierpliwość jest gorzka, ale jej owoce są słodkie :)
Pozdrawiam

@Elper:
Your help is greatly appreciated, thanks :)
 
Top Bottom