Welcome to Resource Zone.

/World/Polska

wladek

kEditall/kCatmv
Curlie Meta
Joined
Feb 28, 2002
Witam,

gdyby kto¶ mia³ pytania, uwagi, komentarze na temat ODP i chcia³by porozmawiaæ po polsku albo na tematy zwi±zane z drzewem /World/Polska - zapraszam tu!

W³adek, ODP meta-redaktor
 

Witam! Dodalem jakis czas temu strone http://www.profex.pl. Chcialbym wiedziec kiedy strona zostanie dodana do katalogu, i czy zgloszenie zostalo dotarlo do edytorow ODP. Dziekuje bardzo i pozdrawiam.
 
W

wanted

Test nowego forum. IMHO niepotrzebnie dużo bajerów, a mało istotnych usprawnień, np. obsługa znaków narodowych. Tak w ogóle to czy nie prościej byłoby gdyby ODP miało listy dyskusyjne/grupy newsowe?
 

tajfun

Member
Joined
May 26, 2004
pytanie o rejestracje stronki

Dodałem niedawno stronę do katalogu: World/Polska/Regionalne/Opolskie/Opole o adresie: http://oirp.opole.pl , mozna gdzies sprawdzic status wniosku ??

dzieki bardzo za info

wlasnie ja znalazlem w katalogu jak powyzej tylko jeszcze pod spoleczenstwo -- tam zupelnie nie pasuje, powinna byc w katalogu .../Opole
 

niumen

Member
Joined
Jun 7, 2004
Witam wszystkich.

Czy jest mozliwosc ustawienia na tym forum poprawne wyswietlanie polskich znakow diaktrycznych (tzw. "ogonków") ?

A moze całkowite spolszczenie (polskich) forum udałoby sie wdrozyc, wiem ze wiele osob zna wiecej niz jeden jezyk, ale sa jeszcze tacy :) co z angielskim sie mecza.
 

CyklOP

Member
Joined
Jul 3, 2004
Witam, chciałbym się dowiedzieć o status strony http://replays.pl
Dodałem ją do kategorii:
World > Polska > Gry > Komputerowe > Strategiczne > WarCraft
W logach widziałem, że ktoś z edytujących stronę oglądał, ale już trochę czasu minęło i nadal nigdzie się nie pojawiła, dlatego też chciałbym się upewnić.
 

wladek

kEditall/kCatmv
Curlie Meta
Joined
Feb 28, 2002
Przenios³em ten w±tek do nowego, polskojêzycznego forum. Teraz mo¿emy poszczególne tematy omawiaæ w osobnych w±tkach. W najbli¿szym czasie spróbujê rozdzieliæ wypowiedzi z tego w±tku na osobne tematy, a je¶li jest tka potrzeba, to postaram siê odpowiedzieæ ju¿ w odpowiednich w±tkach. :)
 

hADeSik

Member
Joined
Jul 20, 2004
Location
Poland
maks20 said:
Do jakiej kategorii mogê dodaæ forum dyskusyjne: strefazrzutu.net
trudno mi powiedzieæ, nie znam tematyki tej strony, a to powinno byæ g³ównym kryterium - mo¿e gdzie¶ w World: Polska: Spo³eczeñstwo, albo w World: Polska: Regionalne?
 
Top Bottom