Welcome to Resource Zone.

Ukrainian

bihanskyy

Curlie Editor
Каталог DMOZ взагалі ще живий ?
Переглянув розділ блоґів - посилання часто застарілі, деякі блоґи давно не оновлюються ...
Вчора подав заявку там на отримання статусу Редактора ... хотів б привести розділ до актуального стану :pirate:
Я так розумію потрібно чекати десь 2 тижні ?

bihanskyy

Curlie Editor
Щойно отримав позитивну відповідь ! :shocked: Не очікував такого швидкого розгляду ...
Починаю вивчати що тут і як ? ...

bihanskyy

Curlie Editor
Ось тут моя підбірка знань про DMOZ українською:

http://www.bihanskyy.in.ua/p/dmoz.html :ribbon:

Перелік статей там буде з часом поповнюватись (маю такі плани).
Якщо цікавить якась спеціальна тема, запитуйте - спробую її дослідити і викласти окремим постом...

Ласкаво прошу :monacle:

dmytryev

New Member
Привіт і ласкаво просимо,
Спробуйте наш внутрішній (редактор тільки) форумів, і поглянути на керівних принципів редагування. (не має перекладу українською ще) :2cents:
(via google translate)
Добрий вечір! Я подав заявку для отримання статусу редактора каталогу. Але, нажаль, всі мета-редактори в категоріях, які знаходяться вище, не активні. Вони вже давно не заходили на форум. Скажіть, будь ласка, які в мене шанси отримати відповідь?

Рубрика: https://curlie.org/World/Ukrainian/Комп'ютери/Інтернет/Веб-дизайн_та_розробка/Просування_сайтів/

Вона взагалі занедбана.

Elper

Curlie Admin
RZ Admin
Hi dmytryev,
I could not find your application with the data you provided... Could you post your proposed editor name and the date you made the application?
:)

GoogleTranslate:
Привіт
Я не міг знайти програми з даними, ви подали ... Не могли б ви опублікувати запропонована назва редактора і дати ви зробили заяву?

Elper

Curlie Admin
RZ Admin
It is still awaiting the email confirmation, please check your spam folder for something from noreply@dmoz.org
Він як і раніше очікує підтвердження електронною поштою, будь ласка, перевірте папку зі спамом, на щось з noreply@dmoz.org

dmytryev

New Member
Hi dmytryev,
I could not find your application with the data you provided... Could you post your proposed editor name and the date you made the application?
:)

GoogleTranslate:
Привіт
Я не міг знайти програми з даними, ви подали ... Не могли б ви опублікувати запропонована назва редактора і дати ви зробили заяву?
Date: 11.01.14
NickName: dmytryev
mail: <removed for your privacy>

It is still awaiting the email confirmation, please check your spam folder for something from noreply@dmoz.org
Він як і раніше очікує підтвердження електронною поштою, будь ласка, перевірте папку зі спамом, на щось з noreply@dmoz.org
I have not got any letters for something from noreply@dmoz.org . What i have to do?

Last edited by a moderator:

dmytryev

New Member
Maybe i wrote wrong email address?

dmytryev

New Member
Please, can you check my email?

Elper

Curlie Admin
RZ Admin
I can't see that detail, or fix it if it was wrong; simplest is just to try again...

dmytryev

New Member
Ви можете зробити повторну заявку на редактора, як написав Elper.
Вельми вдячний за відповідь, я вже втратив надію. Думав українських редакторів не зустріну. Ви зможете розглянути мою заявку чи для цього потрібний Мета-редактор?

kovrad

Curlie Meta
Так, я катмод і маю право на розгляд заявок в межах українськомовного розділу World/Ukrainian

dmytryev

New Member
Так, я катмод і маю право на розгляд заявок в межах українськомовного розділу World/Ukrainian
Прекрасно, сьогодні ж зроблю повторну заявку, будь ласка, тільки не пропадайте :)

dmytryev

New Member
Подав повторну заявку. Використав інший поштовий сервер, але лист знову не прийшов для підтвердження.
Провірьте будь ласка, є моя заявка?
Display Name: Dmytryev
Choose a username: margal
mail: vasiliy_rovno93@mail.ru

dmytryev

New Member
Я вже перепробував три поштових ящики:
gmail
mail.ru
yandex

На жоден не приходить лист для підтвердження. В папках Спам також немає

kovrad

Curlie Meta
Ваших заявок взагалі не видно на відміну від першого разу. Яке повідомлення вам показується в кінці процесу надсилання заявки?

Top Bottom