Welcome to Resource Zone.

Kırık linkleri, uygunsuz içerikleri ve park edilen siteleri BURADA BİLDİRİN

Status
Not open for further replies.

Kursat

New Member
Joined
Oct 31, 2014
Merhabalar
Benim Sitemde yanlış kategoriye eklenmişti , kaldıttırdım ordan simdi yeni kategoriye yolladım linki nezamana eklenir? <url removed>
 
Last edited by a moderator:

Salih Karzan

New Member
Joined
Jun 5, 2016
Merhaba,
Bugün itibariyle (yaklaşık 1 saat önce ) <url removed> ile ilgili kaydımı yaptım..
ilk etapta bilgi eksikliğinden dolayı (kusurumu maruz görünüz) türkiye ile ilgili bölümü atladığım için

/Shopping/Tools/Industrial/ dizini üzerinde kayıdımı tamamladım...(açıkçası bu kategori dizini işletmemize yakın geldi..)
fakat daha sonra farkına vardım ki iş işten geçmişti.. akabinde hemen ;
( World / Türkçe /Alısveris/Çok Çeşitli Ürünler )
dizinine kayıt oluşturdum.Sanıyorum doğru olan bölüm burasıdır..( açıkçası burası tam istediğmiz yer değil fakat sunulmuş olan kategoride en yakını...)
Editörlerinizin zamanını almamak veya samimiyetsiz bir konuma düşmek istemediğimden dolayı bu konuda sizi bilgilendirmek istedim..
ilk yaptığım başvuruyu dikkate almaz iseniz çok memnun olurum.. 2 ayrı yerde başvuruda bulunuyor gözükmek istemiyorum..
Şimdiden desteğiniz ve yardımlarınız için teşekkür ederim..
Kolay Gelsin...
 

dedirten

Curlie Editor
Joined
Feb 1, 2015
Location
istanbul
Merhaba,
Evvela ne amaçla olursa olsun, bir gönderide bir URL'yi refere etmek forum prensiplerine uygun bir hareket değil. Bir URL ile ilgili yorum yapamayız, değerlendirme veya işlem de. Bu Forumun şu anki amacı bu değil.
Türkçe içeriği olan siteleri World/Türkçe kategorisinin alt dizinlerine önermeniz doğru bir seçim olacaktır. Böyle küçük yanlışlıklar için pek uygulanmasa da: çoklu kategorilere yapılan önerilerin spam olarak değerlendirilebilmesi çok sık rastlanan bir durumdur ve spam algısında bütün başvuruların toptan reddedilmesi sonucu doğar. Muhtemelen İngilizce dizine yaptığınız başvuru incelendiğinde, eğer İngilizce yayın olanağı yoksa reddedilecektir.

Bir de asıl amacınız doğru kategorinin hangisi olduğuysa, URL paylaşmadan, sitede neler bulunduğunu ve amacını kendiniz tanımlayarak müstakil bir konu açıp sormanızda bir sakınca yok.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom