Welcome to Resource Zone.

Kırık linkleri, uygunsuz içerikleri ve park edilen siteleri BURADA BİLDİRİN

Status
Not open for further replies.

gizliilimler

New Member
Joined
May 28, 2011
Location
Turkey
https://curlie.org/World/T%C3%BCrk%C3%A7e/Bilgisayar/%C4%B0nternet/Web/Mesaj_Panolar%C4%B1/

Ekşi Portal - Ağırlık olarak mizah, aşk ve müzik konularına yer veren genel içerikli forum.

Site yayında değil..
 

tim3

World/Türkçe
Joined
Feb 20, 2009
#122 #123 ve #124 için gereken düzenleme yapıldı. Bildirim için teşekkürler.
 

gizliilimler

New Member
Joined
May 28, 2011
Location
Turkey
 1. Şuhut Devlet Hastanesi - Hastane, birimler ve doktorlar hakkında bilgi, hastaneden fotoğraflar ile kurum iletişim adresi yer alıyor.
  -- http://www.suhutdevlethastanesi.saglik.gov.tr World: Türkçe: Bölgesel: Orta Doğu: Türkiye: Bölgeler: Ege: Afyonkarahisar: Sağlık: Hastaneler (2)
 2. Aydın Devlet Hastanesi - Hastane ve personeli hakkında bilgiler, resimler ve iletişim detayları yer alıyor.
  -- http://www.aydindevlethastanesi.saglik.gov.tr/ World: Türkçe: Bölgesel: Orta Doğu: Türkiye: Bölgeler: Ege: Aydın: Sağlık: Hastaneler (1)
 3. Kırklareli Devlet Hastanesi - Hastane ve doktorlar hakkında bilgi, birimler, duyurular ile kurum iletişim adresi yer alıyor.
  -- http://www.kirklarelidh.saglik.gov.tr/ World: Türkçe: Bölgesel: Orta Doğu: Türkiye: Bölgeler: Marmara: Kırklareli: Sağlık (2)
 4. Lüleburgaz Devlet Hastanesi - Hastane hakkında genel bilgiler, online randevu ve laboratuvar sonuçları yeralmaktadır.
  -- http://www.luleburgazdh.saglik.gov.tr World: Türkçe: Bölgesel: Orta Doğu: Türkiye: Bölgeler: Marmara: Kırklareli: İlçeler: Lüleburgaz (1)
 5. Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü - Kurum haberleri, şubeleri ve iletişim bilgileri yer alıyor.
  -- http://www.canakkale.saglik.gov.tr World: Türkçe: Bölgesel: Orta Doğu: Türkiye: Bölgeler: Marmara: Çanakkale: Sağlık (2)
 6. Çan Devlet Hastanesi - Çanakkale Çan ilçesinde faaliyette olan devlet hastanesi, kadrosu ve hizmetleri bulunmaktadır. (Şu anda tasarımı değiştirilmektedir.)
  -- http://www.candh.saglik.gov.tr/ World: Türkçe: Bölgesel: Orta Doğu: Türkiye: Bölgeler: Marmara: Çanakkale: Sağlık (2)
 7. Erzurum İl Sağlık Müdürlüğü - Erzurum'la ilgili bilgiler ve sağlıkla ilgili bilgiler.
  -- http://www.erzurum.saglik.gov.tr/ World: Türkçe: Bölgesel: Orta Doğu: Türkiye: Bölgeler: Doğu Anadolu: Erzurum: Sağlık (1)
 8. Kars Devlet Hastanesi - Doktor ve idari personel listesi, hasta hakları yönetmeliği ile kurum iletişim adresi yer alıyor.
  -- http://www.karsdh.saglik.gov.tr/ World: Türkçe: Bölgesel: Orta Doğu: Türkiye: Bölgeler: Doğu Anadolu: Kars: Sağlık (1)
 9. Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü - Teşkilat şeması ile haberler ve duyurular, istatistikler, mevzuat, ihaleler ve iletişim bilgileri bulunuyor.
  -- http://www.trabzon.saglik.gov.tr/ World: Türkçe: Bölgesel: Orta Doğu: Türkiye: Bölgeler: Karadeniz: Trabzon: Sağlık (1)
 10. Kargı Devlet Hastanesi - Hastanenin birimleri ve personeli hakkında bilgiler ile duyuruları, fotoğraf galerisi ve iletişim detayları bulunuyor.
  -- http://www.kargidh.saglik.gov.tr/ World: Türkçe: Bölgesel: Orta Doğu: Türkiye: Bölgeler: Karadeniz: Çorum: İlçeler: Kargı (1)
 11. İskilip Devlet Hastanesi - Hastanenin tarihçesi ile yönetim ve birimleri hakkında bilgiler ile duyuruları, resim galerisi ve iletişim detayları bulunuyor.
  -- http://www.iskilipdevhastane.saglik.gov.tr/ World: Türkçe: Bölgesel: Orta Doğu: Türkiye: Bölgeler: Karadeniz: Çorum: İlçeler: İskilip (1)
 12. Hopa Devlet Hastanesi - Hastane, yönetim kadrosu ve doktorlar hakkında verilen bilgilerin yanısıra, hizmetler ve iletişim bilgileri bulunmaktadır.
  -- http://www.hopadh.saglik.gov.tr/ World: Türkçe: Bölgesel: Orta Doğu: Türkiye: Bölgeler: Karadeniz: Artvin: İlçeler: Hopa (1)
 13. Ceyhan Devlet Hastanesi - Kurum, birimler, yönetim kadrosu ve personel hakkında bilgiler ile telefon rehberi yer alıyor.
  -- http://www.ceyhandh.saglik.gov.tr/ World: Türkçe: Bölgesel: Orta Doğu: Türkiye: Bölgeler: Akdeniz: Adana: İlçeler: Ceyhan (1)
 1. İmamoğlu Devlet Hastanesi - Hastane tanıtımı, birimleri, doktorları, poliklinikleri, hasta hakları, hastane fotoğrafları ve iletişim bilgileri yer alıyor.
  -- http://www.imamogludh.saglik.gov.tr/ World: Türkçe: Bölgesel: Orta Doğu: Türkiye: Bölgeler: Akdeniz: Adana: İlçeler: İmamoğlu (1)
 2. Boyabat Sağlık Grup Başkanlığı - Personel bilgileri, fotoğraf galerisi, fotoğraflar ve iletişim bilgileri yer alıyor.
  -- http://www.boyabatsgb.saglik.gov.tr World: Türkçe: Bölgesel: Orta Doğu: Türkiye: Bölgeler: Karadeniz: Sinop: İlçeler: Boyabat: Sağlık (1)
 3. Konak Doğumevi - İzmir Doktor Hayri Üstündağ kadın hastalıkları ve doğum hastanesinin sitesinde duyurular ve hastane hakkında bilgiler yer alıyor.
  -- http://www.konakdogumevi.saglik.gov.tr World: Türkçe: Sağlık: Tıp: Tıp Uzmanlıkları: Kadın Hastalıkları ve Doğum: Klinikler ve Doktorlar (1)
 4. Karşıyaka Devlet Hastanesi - Hastane ve birimlerinin tanıtım bilgileri ile dahili telefonlar, sağlık bilgileri, kalite yönetimi ve iletişim bölümü mevcuttur.
  -- http://www.karsiyakadh.saglik.gov.tr/ World: Türkçe: Bölgesel: Orta Doğu: Türkiye: Bölgeler: Ege: İzmir: İlçeler: Karşıyaka: Sağlık: Hastaneler (1)
 5. Uşak İl Sağlık Müdürlüğü - Şubelerin tanıtımı ile hasta hakları, eczanelerin listesi, haberler ve iletişim bölümü bulunuyor.
  -- http://www.usak.saglik.gov.tr/ World: Türkçe: Bölgesel: Orta Doğu: Türkiye: Bölgeler: Ege: Uşak: Sağlık (1)
 6. Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi - İdari ve tıbbi birimler, doktor listesi, klinik ve polikinikler hakkında bilgi, laboratuvar sonuçları ve çevrimiçi randevu hizmetleri bulunmaktadır.
  -- http://www.sakaryaeah.saglik.gov.tr World: Türkçe: Bölgesel: Orta Doğu: Türkiye: Bölgeler: Marmara: Sakarya: Sağlık (1)
 7. Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü - Kurum hakkında haberler, birimler, şubeler ve iletişim bilgileri yer alıyor.
  -- http://www.balikesir.saglik.gov.tr/ World: Türkçe: Bölgesel: Orta Doğu: Türkiye: Bölgeler: Marmara: Balıkesir: Sağlık (1)
 8. Batman İl Sağlık Müdürlüğü - Kurumun birimleri ve bağlı hastaneleri hakkında bilgiler ile haberler ve iletişim detayları bulunmaktadır.
  -- http://www.batman.saglik.gov.tr/ World: Türkçe: Bölgesel: Orta Doğu: Türkiye: Bölgeler: Güneydoğu Anadolu: Batman: Sağlık (1)
 9. Sinop İl Sağlık Müdürlüğü - Yönetim, şubeler ve ihaleler hakkında bilgiler, sağlık mevzuatı, aile hekimliği bölümü ve duyurular bulunuyor.
  -- http://www.sinopsm.saglik.gov.tr/ World: Türkçe: Bölgesel: Orta Doğu: Türkiye: Bölgeler: Karadeniz: Sinop: Sağlık (1)
 10. Çorum İl Sağlık Müdürlüğü - Kurumun tanıtımı, mevzuatlar, istatistikler, şube ve hizmet bilgileri yer alıyor.
  -- http://www.corum.saglik.gov.tr World: Türkçe: Bölgesel: Orta Doğu: Türkiye: Bölgeler: Karadeniz: Çorum: Sağlık (1)
 11. Bolu İl Sağlık Müdürlüğü - Teşkilat ve birimlerin tanıtımı, raporlar, şubeler, istatistikler, sağlık kurumları, il eğitim ekibi, eczaneler ve Bolu hakkında bilgiler, haberler.
  -- http://www.bolu.saglik.gov.tr/ World: Türkçe: Bölgesel: Orta Doğu: Türkiye: Bölgeler: Karadeniz: Bolu: Sağlık (1)
 12. Çankırı Devlet Hastanesi - Kliniklerin ve hastanenin tanıtımının yanı sıra hastane ile ilgili duyuru ve haberler yer almaktadır.
  -- http://www.cankiridevlethastanesi.saglik.gov.tr/ World: Türkçe: Bölgesel: Orta Doğu: Türkiye: Bölgeler: İç Anadolu: Çankırı: Sağlık: Hastaneler (1)
 1. Kırıkkale İl Sağlık Müdürlüğü - Kurumun çalışmaları ve güncel duyurular ile ilgili bilgiler sunulmakta.
  -- http://www.kirikkale.saglik.gov.tr/ World: Türkçe: Bölgesel: Orta Doğu: Türkiye: Bölgeler: İç Anadolu: Kırıkkale: Sağlık (1)
 2. Burdur Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi - Hastane, doktorlar ve birimler hakkında bilgilerin yanı sıra güncel nöbet listeleri ve iletişim bilgileri yer alıyor.
  -- http://www.burdurkadindogumhst.saglik.gov.tr/ World: Türkçe: Bölgesel: Orta Doğu: Türkiye: Bölgeler: Akdeniz: Burdur: Sağlık: Hastaneler (1)

Merhaba,

Sağlık Bakanlığı almış olduğu bir kararla yukarıda verilen siteleri güvenlik açığı oluşturdukları gerekçesi ile sunucularında barındırmaya son vermiştir. Ben seçmeye çalıştım, hatam varsa affola..

Kolay gelsin.

*Not: Hata ve nisyan müstesnadır..
 

gizliilimler

New Member
Joined
May 28, 2011
Location
Turkey

gizliilimler

New Member
Joined
May 28, 2011
Location
Turkey
Kenz'ul Menam - Osmanlıca aslından tercüme edilmiş islami rüya tabirleri sitesi.

http://www.kenzulmenam.com adlı site, http://ruya.ihya.org adlı siteden çok sayıda alıntı makale ( rüya tabiri ) içermekte..
 

Elper

Curlie Admin
RZ Admin
Joined
Sep 15, 2004
item129 is done, thank you - item129 yapılır, teşekkür ederim.
 

eintracht

New Member
Joined
Dec 1, 2012
İlgili Kategori: https://curlie.org/World/Türkçe/Bölgesel/Orta_Doğu/Türkiye/Bölgeler/Doğu_Anadolu/Ardahan/İlçeler/Çıldır/

Web Site: www.cildir.com

Açık Dizin Site Öneri Şartlarında Birinci Adım'da Belirtilen maddelerden;

Adresi başka bir adrese yönlendirilen hiçbir siteyi göndermeyin.

Maddesini uzun bir süresidir ihlal ederek farklı bir alana yönlendirmektedirler.
 

Elper

Curlie Admin
RZ Admin
Joined
Sep 15, 2004
item135 (mediart) done, thanks. item135 yapılır, teşekkür ederim.
 

gizliilimler

New Member
Joined
May 28, 2011
Location
Turkey
personelsaglik.com.tr yayın yapmamaktadır. sitede yönlendirme var.

https://curlie.org/World/T%C3%BCrk%C3%A7e/Sa%C4%9Fl%C4%B1k/Bilgiler/

Personel Sağlık - Sağlığın her kademesindeki personelin buluştuğu portal.
 

tim3

World/Türkçe
Joined
Feb 20, 2009
item126 da düzenlenmemiş veya silinip güncel hali eklenmemiş il ve ilçelerin devlete ait sağlık birimleri ile ilgili adres düzenlemeleri yapılmıştır, bildirim için teşekkürler.
 

muratuluc

New Member
Joined
Feb 4, 2014
Merhaba Benim iki sitem geçen yıldan 2 defa baş vuru yaptım ama halen ugruyan yok
http://www.eksioglunakliyat.com.tr
http://www.basturknakliyat.com eksik olan yada hatalı yaptıgım bişeymi var acaba yada editör ugramıyormu
https://curlie.org/World/Ekonomi_ve_İş_Dünyası/Taşımacılık_ve_Lojistik/Yurtiçi_Taşımacılık/
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom