Welcome to Resource Zone.

Bilgisayar Yazılım Arşivler Editörlerini Şikayet Ediyorum

Thread starter #1

cayvarli

New Member
Joined
Mar 29, 2016
Türkçe: Bilgisayar: Yazılım: Arşivler Bu kategorideki editörlerimizi şikayet ediyorum, bu kategori suistimal ediliyor ve bir çok kişinin hakkı yenildiğini düşünüyorum. Bu yüzden Kategori editörleri olan metheav, trante kişileri şikayetciyim.Kendi websayfam olan plusindir neden kabul edilmiyor daha çözmüş değilim 3 senedir başvuru yapıyorum.. Bu kadar başarılı bir sitenin neden ODP de olmadığına hala bir sebep bulamıyorum. ODP de kendimde editörüm.. Bu kararların artık şahsi olduğunu düşünüyorum. Dünya Sıralaması :34,076 Türkiye Sıralaması :644 Takdiri sizlere bırakıyorum. İyi Çalışmalar.
 
Last edited:

dedirten

Curlie Editor
Joined
Feb 1, 2015
Location
istanbul
Merhaba;
Bu forumda suistimal bildirimi yapmak mümkün değil!
Her şeyden önce editör hesabınız deaktif gözüküyor, aktif edebilmek için https://www.dmoz.org/docs/tr/reinstate.html adresindeki formu doldurabilirsiniz.

Editör hesabınız aktif olduktan sonra editörlere özel suistimal bildirim formu olan https://curlie.org/editors/abuse/report adresindeki formu doldurabilirsiniz.
Sitenizin neden eklenmesi gerektiğini, ekleme yapmaya yetkili diğer editörlere http://forums.dmoz.org/forum/login.php editör forumunda başlık açıp duyurabilirsiniz.

Yine de editör hesabınızı aktif etmeyi tercih etmezseniz, kullanıcılara özel suistimal bildirim formunu doldurarak şikayetinizi bildirebilirsiniz. https://curlie.org/public/abuse?cat=World/Türkçe&lang=tr
 
Thread starter #3

cayvarli

New Member
Joined
Mar 29, 2016
Merhaba,

Dedirten editörüm cevabınız beni çok mutlu etti, ama bu dediklerinizi ben zaten biliyorum ben 1 haftalık bir şey den bahsetmiyorum 3 seneden bahsediyorum hepsini yaptım ama cevap alamadım. Bu kategorideki editörlerimize mesaj bile attım ama yine dönüş sağlanmadı. zaten kategoriyi biraz inceleyin bana hak verecekseniz.

İyi çalışmalar.
 
Top Bottom