Sitem neden kabul edilmedi acaba?

Discussion in 'Türkçe' started by byhewal, Nov 25, 2011.

1. byhewal

byhewal New Member

Merhaba. belcikahaber.com u daha onceden yanlis katogeriye eklemistim ve farkina vardim daha sonra kendi kategorisine ekledim ama herangi bir bilgi alamadim ve eklenmedi sitem acaba neden boyle bir problem olustu tskler

2. tim3

tim3 World/Türkçe Dmoz Catmod

Merhaba byhewal,

Dizine gönderilen sitelerde içeriğin orjinal olması ve kopya olarak oluşturulmamış olması önemli kurallardan biridir. Haber sitelerinde başka kaynaklardan haber alınabilmesi uygun olsada, genel haber sitelerinde içeriğin tamamen başka kaynaklardan oluşturuluyor olması listelenmesine engeldir. Dizin editörlerini kötülemek/suçlamak yerine, herkese açık şekilde belirtilmiş olan dizin yönergelerini okuyarak site önerme işleminde bulunmanızı tavsiye ederim.

3. byhewal

byhewal New Member

hocam. Her Haber sitesi Kendilerine Ozgun yazilarmi yayinliyor saniyorsunuz acaba? öyle ise Haber Ajanslari neden var Sizce Herkesin Cizdigi gibi yurumekte idi sitemiz. ve Onerdigim bir sirket sitesi daha var onun herseyi kendine özgünde ama nedense o bile onaylanmadi burda gercekleri soyluyorum ben herangi bir yanlis yada yalan kelime kullanmadim gorduklerimi savunuyorum bunda yanlis birsey varmi sizce?

4. introducial

introducial Editor

Çok vakit geçmesi onaylanmama olarak değerlendirilmemelidir. Siteniz incelemede olabilir.

5. mokoko

mokoko Member

Ben greenbust yetkisi aldığım bir kategoride 3 sene sonra site onayladığımı biliyorum.

Share This Page