Sitelerim Bir Türlü eklenmiyor

Discussion in 'Türkçe' started by emrullahe, Dec 14, 2011.

 1. emrullahe

  emrullahe New Member

  Joined:
  Dec 14, 2011
  Messages:
  2
  Location:
  Turkey
  Merhaba sayın editör;

  World/Türkçe/Ekonomi ve İş Dünyası/Tüketici Ürün ve Hizmetleri/Ev ve Bahçe/Dekorasyon ve Tasarım/Ferforje kategorisene eklediğim Hak Ferforje <URL removed> uzun zamandır eklenmemektedir ve cavap bile verilmemektedir. Tine aynı şekilde

  World/Türkçe/Bölgesel/Orta Doğu/Türkiye/Bölgeler/Karadeniz/Giresun/Basın ve Yayın kategorisine eklemeye çalıştığım Giresun Haberi <URL removed>
  uzun zamandan beri beklemem rağmen dizine eklenmemekte. sayın editörlerden isteğim bunun için bir inceleme yapma imkanları var mıdır?

  en azından bilgi verirlirse çok memnun olurum.
   
 2. byhewal

  byhewal New Member

  Joined:
  Nov 25, 2011
  Messages:
  10
  Dostum burasi Gönüllü adami hasta etme Merkezi :D Bosa Yorma kendini. Gönüllüyüz deyip yörelgelere uyuyorsa Onaylanir diyorlar ver Ellerine 500 euro butun kurallari costursun :)))) Türklerin oldugu yerde Gavurlar Müslüman Olmadiklari halde Müslüman insanlardan daha Kaliteli insanlar olur bunlari normal hayattada goruyoruz zaten.
   
 3. tim3

  tim3 World/Türkçe DMOZ CatMod

  Joined:
  Feb 20, 2009
  Messages:
  234
  Merhaba emrullahe,

  Başvurular konusunda ne yazık ki site sahiplerine herhangi bir bilgi veremiyoruz. Ancak şunu söyleyebilirim ki, malesef yoğun başvurular nedeni ile başvuruların incelenmesi geciksede muhakkak incelenmektedirler. Muhtemelen başvurularınız şuanda ilgili kategorilerde editörlerin incelenmesi için, incelenmemişler arasında beklemektedir. Eğer bir kaç ay geçmesine rağmen hala bir sonuç alamadıysanız, sitenizi tekrar dizine önerebilirsiniz. Bu önerme işlemini yaparken dizin yönergelerimizi kavramış olmanız gerekmektedir, öyle ki dizin yönergelerine aykırı içerik/materyal barındıran sitelerin dizinde listelenmesi mümkün değildir.
   

Share This Page