Kilka pytań

Discussion in 'Polski' started by qwerty666, Feb 9, 2011.

1. qwerty666

qwerty666 New Member

Hej, pierwsze pytanie jak zdrowie, żyjecie w ogóle?

Na maila automatycznego czekałem o wiele krócej niż na dodanie strony do katalogu bo zamiast "nigdy" dostałem go po godzinie, i przynajmniej skrzynka się nie pomyliła bo uderzyło od razu w spam ^^, ale stąd też moje pytanie:

Czy maile automatyczne też wysyłacie ręcznie? Rozumiem że w dbałości o jakość katalogu.

Gdzie można znaleźć listę polskich redaktorów i odpowiadające im kategorie?

Czy obecnie jedyną opcją żeby dodać wartościową stronę do katalogu jest zostanie redaktorem?

Jeśli tak to proponuję dopisać to do regulaminu.

Jak w ogóle widzicie przyszłość polskiego działu dmoz.org?

Pozdrawiam,
    Zirytowany użytkownik.

2. bjfs

bjfs Editor

Hej ho, trudno się wypowiadać za innych; ale ja śledzę sytuację choć ogólnie zapadłem w swego rodzaju sen zimowy...

...

Ad rem!

Jest sporo robotów, do tego serwis w chwili obecnej ewoluuje z wersji klasycznej na v. 2.0.
    De facto jest to rewolucja, gdyż przez wiele lat nic się nie zmieniało "pod maską" katalogu Open Directory Project.

Wystarczy spojrzeć na daną kategorię i jeśli nie ma w niej redaktora to patrzeć wyżej...

...albo zostać redaktorem, o ile się sprosta zadaniu :rolleyes:

Za regulamin odpowiada wąska społeczność skupiona wokół amerykańskiej załogi projektu.
    Jakby nie patrzeć, aktualnym właścicielem serwisu jest America Online (po przejęciu Netscape'a w ubiegłym wieku).

Szczęśliwie polscy redaktorzy posiadają swoją (niewielką) działkę w projekcie; niestety aktualnie serwis przechodzi przez szereg napraw związanych z wymuszonym przejściem na wersję 2.0 stąd legendarna opieszałość DMOZ-u stała się jeszcze większa...

Ja np. nieco umiędzynarodowiłem wejście do forum z którego obecnie korzystasz B)

Również pozdrawiam ;)

Share This Page