Dmoz kayıt adres güncelleme

Discussion in 'Türkçe' started by mustafaokumus, May 5, 2012.

 1. mustafaokumus

  mustafaokumus New Member

  Joined:
  May 5, 2012
  Messages:
  2
  Merhabalar. Sizden bir yardım talebinde bulunacaktım. Benim dmoz kayıtlarına ekli bir sitem var.[URL Removed] . Ben bu sitenin adresini değiştirdim ve [URL Removed] oldu. Şimdi dmoz kaydında adresi güncellemeye çalışıyorum fakat beceremedim. Bu arada eski adresim halihazırda yeni adresime otomatik olarak yönlenmektedir. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
   
 2. gizliilimler

  gizliilimler New Member

  Joined:
  May 28, 2011
  Messages:
  92
  Location:
  Turkey
  Bildiğim kadar sitenizin tekrar incelenmesi gerekiyor, ancak kategori editörü ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim.
   
 3. OsmanKURT

  OsmanKURT New Member

  Joined:
  Dec 16, 2013
  Messages:
  2
  Merhaba,
  web sayfam olan [URL Removed] adresinin descrption alanını güncellemem gerekmekte. Birçok kez dmoz sayfası üzerinden değişim talebinde bulundum fakat herhangi bir işlem yapılmadı.
   
 4. badchucky

  badchucky Editor

  Joined:
  Jan 31, 2010
  Messages:
  58
  Merhaba Osmankurt
  Başvurulardaki gibi düzenleme talep konusunda ne yazık ki site sahiplerine herhangi bir bilgi veremiyoruz. Ancak şunu söyleyebilirim, başvuru yoğunlukları ve editörlerin yoğunluk durumları göz önüne alındığında bu başvuruların 2 gün ile 2 yıl arasında incelenme süresi gibi bir zaman dilimi bulunmaktadır. Ayrıca site adresinizi mesajınızdan silerseniz sevinirim.
   
 5. tim3

  tim3 World/Türkçe DMOZ CatMod

  Joined:
  Feb 20, 2009
  Messages:
  234
  Merhaba Osmankurt,

  Forum üzerinden adres paylaşımı yasak olduğu için mesajlarınızdan adreslerin silindiğini farketmiş olmalısınız. Editör arkadaşımız badchucky'nin dediği gibi bu tür değişiklik talepleri kategoride ki aktif editör durumu, yoğunlukları ve benzer sebeplere göre belirli bir zaman dilimine yayılabilmektedir. Bu tür durumlarda hatırlatma maksatlı kategorinin editörüne veya üst kategori editörlerine geri bildirimde bulunarak adres değişikliği talebini iletebilirsiniz. Şayet yeni adresinizde dizinde listelenmeye uygun ise editör arkadaşlar gerekli düzenlemeyi yapacaklardır.
   

Share This Page